bodrum escort escort bodrum porno escort denizli bayan escort malatya kayseri escort bayan

Pracownicy

Adam Hamrol

prof. dr hab. inż., Kierownik Zakładu e-mail: adam.hamrol@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 64 Pokój 101

Konsultacje

środa 11:30 - 13:00

Edward Pająk

dr hab. inż., prof. emerytowany e-mail: edward.pajak@put.poznan.pl tel.: 61 665 20 52 Pokój 302

Beata Starzyńska

dr hab. inż., adiunkt, Kierownik Studiów Doktoranckich Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania e-mail: beata.starzynska@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 41 Pokój 306

Konsultacje

środa 9:45 - 11:15

Ewa Dostatni

dr inż., adiunkt e-mail: ewa.dostatni@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 31 Pokój 121

Konsultacje

środa 9:45-11:15

Anna Karwasz

dr inż., adiunkt e-mail: anna.karwasz@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 18 Pokój 122

Konsultacje

wtorek 11:30-13:00

Roman Konieczny

dr inż., adiunkt e-mail: roman.konieczny@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 18 Pokój 122

Konsultacje

t. parzyste czwartek 10:00-11:30, t. nieparzyste czwartek 11:30-13:00

Agnieszka Kujawińska

dr inż., adiunkt e-mail: agnieszka.kujawinska@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 38 Pokój 308

Konsultacje

poniedziałek 11:15 - 12:45

Michał Rogalewicz

dr inż., asystent e-mail: michal.rogalewicz@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 98 Pokój 305

Konsultacje

czwartek 11.45-13.15 w pokoju:

https://emeeting.put.poznan.pl/eMeeting/mic-6q9-9t4

Magdalena Diering

dr inż., adiunkt e-mail: magdalena.diering@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 38 Pokój 308

Konsultacje

piątek 9:45-11:15

Piotr Pajzderski

dr inż., docent e-mail: piotr.pajzderski@put.poznan.pl tel.: 61 665 27 40 Pokój 309

0
valentines daywishes Promise Day valentines day quotes